هنرستان فنی و حرفه ای امام رضا


سخن روز:

امام خامنه (مدظله العالی) 
 
 
 نمایش تعداد مطلب:

خیر مقدم
پیشنهاد سارنده

 
مقررات انضباطی
هنرجویان عزیز ب نکات انضباظی عنایت داشته باشید

 
.


 
معرفی رشته ساختمان

رشته ساختمان

 

مسکن و سرپناه يکی از اساسی ترين نيازهای انسان در هر برهه از زمان بوده است، بطوريکه آرامش و امنيت افراد جامعه را تأمين نموده و او را از اثرات مخرب ناشی از عوامل طبيعی، جانوران وحشی و... در امان نگه می دارد. عمران، آبادی و توسعه، ارمغان مغزها و دستهای توانای برنامه ريزان و مجريان پرتلاش هر کشوری است. امروزه پيشرفت تکنولوژی و کاربرد روزافزون انواع و اقسام مصالح ساختمانی و فنون جديد عمليات اجرايي، صنعت ساختمان سازی را دگرگون و پيچيده نموده و به اين رشته اهميت ويژه ای بخشيده است.


 
معرفی فنی و حرفه ای
معرفی فنی و حرفه ای: مقدمه
امروزه در اثر گسترش شگرف صنعت و تکولوژی وجود نیروی انسانی متخصص , یک نیاز اساسی در مراکز تولیدی ؛ صنعتی و خدماتی به شمار می آید و آموزش های فنی و حرفه ای به عنوان عامل مهم تربیت این نیروها مورد توجه قرار گرفته است .
آموزش های فنی و حرفه ای تمام تلاش خود را به کار می برد تا افرادی آگاه به تکنولوژی روز و کار آمد را تربیت و در چرخه سازندگی کشور وارد نماید .

 
دولت در صدد تقویت مدارس غیر دولتی است
مدیر آموزش و پرورش رفسنجان عنوان کرد:
دولت در صدد تقویت مدارس غیر دولتی است 21/08/94 
سیدکاظم حسینی پور در نشست یکروزه موسسین مدارس و مراکزغیر دولتی اظهار داشت:در ادامه سیاست های کوچک سازی دولت و توسعه فعالیت های بخش خصوصی در آموزش کشور ، نگاه خاص و ویژه ای به مدارس و مراکز غیردولتی شده است و سیاست ها در جهت تقویت این گونه مراکز و ما برآنیم در رفسنجان سهم مدارس غیردولتی را افزایش دهیم.

 
مهارت های زندگی موجب کاهش اثرات زیانبار آسیب های اجتماعی می شود
مدیر آموزش و پرورش رفسنجان عنوان کرد:
مهارت های زندگی موجب کاهش اثرات زیانبار آسیب های اجتماعی می شود 05/08/94 
سیدکاظم حسینی پور در همایش مهارت های زندگی و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی اظهار داشت:آنچه امروز فرزندان ما را در مقابل تهدیدات اجتماعی و تهاجمات بیگانه آسیب پذیر کرده ؛ عدم آموزش مهارت های زندگی به آنان است و اگر ما دنبال کاهش اثرات آسیب ها در جامعه هستیم باید مهارت ها را به فرزندانمان بیاموزیم.

 
حضور مهندس حاج احمد انارکی محمدی در جمع هنرجویان و هنراموزان هنرستان امام رضا(ع)

اولین دیدار نماینده منتخب مجلس
 در تاریخ 1394/12/9روز پس از اعلام نتیجه انتخابات و قول پیگیریوسازی

 
بازدید کارشناسان فنی رفسنجان و اداره کل از هنرستان

 
مراسم پخت حلیم
مراسم پخت حلیم و صرف ان پس از قرایت زیارت عاشورا و سخنرانی ایت الله طباطبایی
 
12

برو بالا